Březen 2008

Kapitola VIII. Blacková- návrat do starých kolejí

29. března 2008 v 23:07 | Vatara |  Zase spolu
Pokročilá hodina a mozek na Bali může za tuto obsahově chudou kapitolu, ale upřímě na další se netěšte opravdu ne. Vůbec se mi nelíbí co budu psát, Opravdu ne.

Kapitola VII. Další děti........

26. března 2008 v 12:58 | Vatara |  Zase spolu
Za to může válka v Iráku, a to že mě nic jinýho nenapadlo, Sorry za ty děti, ale nezbitné pra další děj, Navíc loni u nás víc lidí zemřelo než se narodilo a to určitě mělo zásadní vliv na můj mozek. Přeju pěkné čtení

Něco....

25. března 2008 v 17:54 | Vatara
Tak tady je jedna taková blbina, tak snad se to dá číst. Mám rozepsaný snad všechny další kapitoli k povídkám. Pokusím se sesmolit Jacke, ale nevim asi to nakonec bude jednorázovka a nebo bude mít jen velmi málo kapitol.

About me

25. března 2008 v 10:50 | Vatara |  Filozof Vatara Evary
Ahoj, tohle nečtěte je to totální katastrofa a totální vylejvárna mejch citů. Nedokážu to v sobě dusit a tak sem to hodila na papír, protože o tom nedokážu mluvit. Omlouvám se všem, kteří to chtějí číst za jejich nadcházející újmu. Věnování? asi víte komu, no jistě Druhému Petrovi Čechovi do kterýho jsem blázen.

1.Kapitola- In Las Vegas

23. března 2008 v 22:32 | Vatara |  Tajní agenti
Ahoj!! Se tu s další kapitolou. Ať žije ALL X. Věnuju tuhle kapitolu všem co píšou komenty, které potěší. Vám patří můj dík za poslední týden sem se naučila tři lekce slovíček a to jen proto abych se dostala na comp a přečetla si ta krásná slova od vás.

Prolog

23. března 2008 v 0:15 | Vatara |  Tajní agenti
Dva muži seděli v rohu tří košťat a povídali si.
"Jo Harry už to není jako tehdá, kdy po tobě každej koukal."
"Taky to tehdá bylo strašný, ještě že jsem šel na tu přeměnu."
"Ale podali jsme si ho pěkně."
"No jasan, Voldyho jsme si podali dobře ale ta fuška s Jenkinsem taky nebyla k zahození."
"Jo ten semtex co jsme si přivezli z česka jsme využili fakt dobře, miluju mudlovský hračičky, a ta jeho bejvalka nebyl špatná."
"Tys jí přefik?"
"No jasan"
"To byla ale děvka"
"No to byla čemu se divíš."
"Já jí taky vojel."
"No a, v naší branži pevný vztahy nemaj cenu."
"Jo máš pravdu, můj nejdelší vztah trval dva dny a to proto že za mnou přilezla."
"Tak vidíš, je super že jsme se potkali."
"Jo to teda jo, ale ty okolnosti mohly bejt lepší."
"No a? přežili jsme to snad nebo ne?"
"Jo nikdy nezapomenu ten jeho ksicht. Voldíku už nemáš žádný viteálky. Cože, ty malej parchante."napodobil pisklavý hlásek. Mladý Black se rozesmál štěkavým smíchem.
"Tehdá si chodil s mladou Weasliovou?"
"Jo to bylo…."povzdechl si a vzpomněl si na květinovou vůni jejich vlasů
"Snad se ti po ní nestejská."
"Sem tam někdy, byla nejlepší holka mího mladýho života, je lepší že sem to ukončil, trápila by se kvůli mně."
"Ale no tak brácho, neber si to tak."
"Ale někdy mě to popadne, znáš to."
"Jo taky sem měl jednu, byla to taková čorka ale miloval sem ji."
"Co kdybychom podnikli něco tipicky mudlovskýho?"
"Co navrhuješ?"
"Navrhuju Letadlo a Las Vegas, herny cluby a jako obvykle."
"Jo ale tentokrát, jen zábava žádné kulturní vložky jako Sydny."
"Jo tam sme to přepískli, kurz hekerství, a pistolky a trhaviny a jiné mudlovské praktiky."
"Jo ale teď je nám to užitečný."
"Jo to uznávám, ale jak sme se učili to bojový imění v Japonsku taky nebylo k zahození."
"To teda opravdu ne a ta kóča co tam byla."
"Opravdu skvělá, ale původně jsme tam jeli proč vlastně?"
"Víš že ani nevim, vzpomínám si na tu rvačku v baru, u to mám jeli jsme tam vyzvednout ty šprky a zavřít toho chmatáka, kterýho se nám nakonec povedlo zabít."
"No jo se stává neměl zdrhat."
"Tak víš co dáme Las Vegas a pečem na všechny okolo, jen zavolám Seeleymu že odjíždíme."
"Jo a řekni mu Seeley, víš jak to nesnáší."
"Jasan."A vytáhl mobil, vytočil číslo,":No čus Seeley. Neříkej mi Seeley. No jasan, hele mi si berem s Herrym volno. Si děloáte prdel tady všude spousta práce a vy si vemete volno. No víš mi máme nějáký ty přesčasi a tak, takře si berem volno, kam jedem ti samozřejmě neřeknem, chtěl bys jet s náma a to nejde, takže čau Seeley."a zaklapl mobil. Zatímco Harry se svíjel smíchy.
"Teď když sme vymysleli ten super plán, tak snad dáme konečně tu whisky."
"Určitě a ta holka támhle, asi by si dala říct."
"Dneska žádná holka dneska si chci zkazit játra."
"Můžeš obojí."
"To z toho pak nebudu nic mít, dneska se prostě zleju jak prase a začnu s tim hned teď, Hej Rosmerto, lahev whisky dík."

Info-Tajní agenti

22. března 2008 v 19:06 | Vatara |  Tajní agenti
Naučila jsem se povinou dávku slovíček, nacpala se paralenem a konečně sem se dostala na comp, už sem měla solidní absťák, ale vedlo to ke skvělému výsledku, zatímco sem pila hnusnej čaj, abyste rozuměli on ten čaj nebyl až tak hnusnej ale já čaj nepiju, a pouštěla si VHSky narazila sem na Mission Impossible s Tomem Cruisem abyste věděli on je sice divnej ale je to fešák, a inspirovalo mě to k další povídce, nevim kdy se dokopu k nějaké kapitole, mám stále ten zákaz a nápadi n vlastnosti psychycky nevirovnaných lidí něják nepřichází, ale to bude tim že s nikym nemluvim tak se mějte fanfárově
Povídka: Tajní agenti
Žánr:drama a humor?
Doba:Harrymu je 21, Voldy je pod kytkama
Postavy:Mickel Black, Harry Potter, Shon Jeferson, Jesice Housmenová, Williem Craps, Eddy McDown,
Děj: Mickel ztracený syn Siriuse Blacka se objeví ve chvíli kdy Harry jen tak tak uniká Voldemortovi, pomůže mu a stanou se z nich nejlepší přátelé a začínají se chovat jako jejich otcové s tim rozdílem že jsou tajní agenti s velými zkušenostmi

Kapitola VI. dcery a synové

20. března 2008 v 17:18 | Vatara |  Zase spolu
Omlouvám se kapitolky teď budou kratší, já si umim vybrat, sem nemocná na prázdniny, sem blbá. Kapitola je opravdu hodně krátká nemá ani dvě stránky ve wordu. Kdo tovypráví později poznáte. Mějte se famfárové!!

Kapitola V. Mami

19. března 2008 v 20:14 | Vatara |  Zase spolu
Je tu další kapitola snad se bude líbit, zlatá bytová schůze.Je o něco kratší než ta minulá, ale co byste chtěl jsem ve stresu.

Info!!

19. března 2008 v 18:39 Motýlek a můra
Info
Povídka:Motýlek a můra(Viděli jste Kvasku? Já jo a tuhle písničku miluju ona se teda menuje můra a motýl, tak sem to trochu pozměnila, ale zkrytej význam v tom nehledejte, žádnej tam není, zatim)
Doba:6.Ročník Pobertů
Postavy: Jackie Stevans, Jason Stevens, Lili Evans, Sirius Black, James Potter, Lucius Malfoy a další…..(Kelly Richerdso, Mary- Jane Robinsonová)
Žánr:Romantika
Děj:Jackie a Jason jsou nevlastní sourozenci. Jason se "nedopatřením" dostal do zmijozelu. A proto se o Jackie zajímají i zmijozelští studenti. Ale Jacki se jen tak nedá, je sice spíše uzavřená, tichá a milá. Ale záleží na tom? Kdo jí nakonec ukradne srdce??
Autor:Vatara Evary

Info o této rubrice

19. března 2008 v 18:36 | Vatara
Už mi s toho nic nedělání hrabe, tohle jsem dneska vymyslela, vůbec nevim co bude v tý rubrice a le prostě jsem měla nutkání ji založit. Typuju to jen na krátké úryvky ze Siriusova života, ale kdo ví jak se to všechno semela, třeba tuhle rubriku nakonec zruším

Kapitola IV. Ach ta láska

19. března 2008 v 18:31 | Vatara |  Zase spolu
Nikolo už teď je s tebe mrtvola. Vždycky mám všechno vymyšlený a pak přídeš ty a všechno zkazíš!! A ten rozhovor co sme vedli v neděli, já se z tebe zblázním!! No takže tahle kapitola mi příde hodně nereálná, ale jak říkám Nikolo!! nesnáším tě. Doufám že se bude líbit. Sem tu jen tak na rychlovku, to víte ten zákaz, ale i přesto sem si na vás vzpomněla. Navíc sem teď nějáká nemocná, takže když všechno půjde dobře tak zejtra něco napíšu. možná. Takže hodně zdaru při čtení kapitoly. Aby jste se z toho nezhroutili. ještě přidám info k Jackie

Ahoj!!

18. března 2008 v 17:39 | Vatara |  <<Me>>
Ahoj!! Pšššš. Doufám že mě neprásknete že sem tu. Jám mám totiž zákaz. A asi se brzo unudim k smrti. No nevim jak dlouho bude trvat moje absence, ale předpokládám že dlouho. Ale to má i své světlé stránky. Vymyslela jsem námět k další povídce. Ještě nevim jak se bude jmenovat ale bude určitě. Asi až za pár týdnů, než to mojí milou maminku přejde. Takže mi držte palce a těšte se na Jackie Stevansovou!! A nezapomeňte držet palečky, aby mé vězení už skončilo!!

Kapitola III. Setkání

16. března 2008 v 10:56 | Vatara |  Zase spolu
Snad se vám to bude líbit

První spřátelko

15. března 2008 v 20:51 | Vatara |  <<Me>>
První spřátelený blog!! Moc děkuju Pasu. Píšou skvělé povídky. Nejvíc mě zaujal nezvratný osud a Harry Potter a Jessica Blacková Najdete je tady. Moc dík

Kapitola II. Miluji

15. března 2008 v 11:12 | Vatara |  Zase spolu
Další kapitola, kratší než první vypráví Sirius

Kapitola I. Vzpomínám

15. března 2008 v 11:07 | Vatara |  Zase spolu
Další pokus o povídku je tady. Mělo by to být navázání na Alexandru, kterou když sem si zpětně četla, tak sem zjistila že nestojí za nic, takže jí asi trochu přepíšu. Asi trochu víc. Ještě uvidím. Nevím co bych ještě měla říct. Snad jen popřá hezké počtení. a snad brzy přibude něco dalšího třeba PPP. Písnička použitá v této kapitol je od Lucie Vondráčkové, jmenuje se Markytánka.

IV.Kapitola

15. března 2008 v 11:00 | Vatara a Netri |  Boj o lásku
Ráno se Karin probudila s příšernou bolestí hlavy, a hned se podivovala kde je.
"Dobré ráno, ožralko" ušklíbla se na vyjevenou Karin Lili.
"Já sem u nás v ložnici?, jak sem se sem dostala"
"Že by si sem přišla?"
"Já si pamatuju akorát to jak sem se Siriusem pila u Rosmerty a pak mám pocit že jste tam byli i vy a Rem"
"Správný pocit"
"A to ještě žiju?"
"Také dobrý odhad"
"Byl tam s Gill"vyhrkla náhle Karin
"Taky, ale ta se potom někam vypařila"
"To má štěstí"

Proč?

14. března 2008 v 17:15 | Vatara |  krátké texty
Šla jsem po kamenité cestě lemovanou domy se zahradami z jedné z nich na mě štěkal velký černý pes. Tak jako jsi býval ty. Štěkal jako by mi chtěl něco říct. Nemohla jsem ho poslouchat tak moc mi tě připomínal. Nemůžu na tebe vzpomínat. Chce se mi umřít. Proč? Proč si zradil Jamese věřil ti. A já? Milovala sem tě víc než svůj život. Ani mě jsi nevěřil? A co Haryy? Jak teď má žít? Bez rodičů, které zradil jejich nejlepší přítel?
Nevíš kolik přemlouvání dalo Jamesovi aby jí přesvědčil. Nevěřila že by ses o něj dokázal postarat. Měla pravdu, nezáleželo ti na něm. Myslela jsem že si jiný než tvá rodina. Byl si v Nebelvíru. Ten nezrazuje. Nechápu to byli jste nejlepší přátelé. Jak si mu to mohl udělat. Jak si to mohl udělat MĚ? Všechny na kterých mi záleželo jsou mrtví. A to kvůli tobě. Všechno kvůli tobě. Doufám že nemáš radost, že se zblázníš z mozkomorů. Měli ti dát polibek. I když takle budeš mít výčitky. Možná a doufám že ano. Polibek by byl vysvobození.
Miluju tě a zároveň nenávidím, zradil si je. A mě zradilo srdce. Miluju tě Siriusi Blacku. A nevím jak s tím mám žít.
V tmavé kobce seděl mladý muž jeho delší černé vlasy mu spadali do obličeje.
"Promiň Janny Miluju tě."

III.Kapitola 3/3

14. března 2008 v 17:00 | Vatara a Netri |  Boj o lásku
"No jistě"
"Je to krásná a inteligentní blondýna..co víc si může muž přát?"
"Em krásnou hnědovlásku??"
Sirius se zachechtal a objal Karin kolem ramen
"Co je na tom vtipnýho?"
"Že žárlíš"
"Já nežárlim"
"Já ti teda věřim"
"Taky nelžu"
"Chápu...hele, koukej kdo támhle čeká" ukáže Sirius na blond dívku opodál.