Kapitola II. Miluji

15. března 2008 v 11:12 | Vatara |  Zase spolu
Další kapitola, kratší než první vypráví Sirius

Kapitola druhá Miluji

Jak moc mi chybíš Al. Chybí mi tvůj úsměv jiskřící oči, tvoje ústa tvoje tělo. Chybíš mi úplně celá. Moc tě chci, tak moc. A přitom sem zavřenej v týhle nechutný díře. Bůh ví co teď děláš. Třeba máš šťastný život, s někým kdo s tebou může trávit veškerý čas. Tvoje desky si pouštím každý večer. Tak moc mi tě připomínají. Jsou jako ty. Mé srdce pookřeje když slyším tvůj hlas. Něžný a krásný. Jako ty. Asi je lepší že tu nejsi. Nechtěl jsem ti zkazit život, ale udělal jsem to. Jak moc tě miluju ani nevíš……………Koukám na fotku, jsme na ní mi dva a zářivě se usmíváme, ani nevím jestli tvé srdíčko stále září, i když cítím že mě stále miluješ, Jak moc tě chci ještě vidět, jen na kratičkou chvíli, spatřit tvé vlasy, které budou mít jistě zase jinou barvu, tvoje oči, hluboké a modré jako tůňky, tvůj úsměv, ten mi chybý nejvíc, tvoje rty hebké jak plátky růží, Stýská se mi. Po tobě, po našich dětech Aby, Reachel a Christyn. Tři holky, nepopírám vždycky jsem chtěl kluka, ale co bych teď dal za to abych mohl být s vámi. Miluju tě a vím že se znovu setkáme cítím to. Půjdu si pustit nějákou desku a vzpomínat.
Krásný slunečný den, v jednom parku. Alex šla uličkou v těch nejkouzelnějších bílých šatech jaké jsem kdy viděl. Pomalu ke mně přišla. I zpod závoje jsem viděl její krásné hluboké modré oči. A pak řekla to kouzelné slovo ANO! Stejně jako já a byli jsme navždy spojeni. Pomalu jsem odhrnul závoj s její šťastné tváře a naše rty se spojili v dlouhém polibku. Naše svatební cesta, kdy nám Veronica hlídala malou Ab se taky velmi vydařila, byli jsme na Havaji, a i přes spoustu domorodek byla Al ta nejkrásnější. Moje Beruška. Ani jsem si neuvědomil, že v ruce žmoulám malí kovový kroužek.
"Ahoj Reme."
"Siriusi, co tu sedíš tak nasucho?"
"Ani nevím, vzpomínám."
"Na Alexandru?"
"Al, moje Beruška, kdo ví kde je jí konec, třeba si našla někoho jiného. Někoho normálního kdo jí může dát víc než já."
"Nikdy bych neřek že ten kluk kterýho sem znal by se takle zamiloval."
"Do té doby než sem poznal Alex, sem nežil, je pro mě vším."
"To vidím, ona tě milovala moc nevěřím že by zapomněla."
"Ona nezapomněla, mám s ní tři děti, ale jsou její city stále stejné."
"To nezjistíš pokud se jí nezeptáš."
"Mimochodem vydala nové CD, přinesl sem ti ho. Traduje se že se Chtějí vrátit zpátky do Anglie."
"Díky Reme." Na obalu byla beruška. Přečetl jsem si věnování, bylo psáno rukou, rukou mojí Berušky.
Ty jež mě nevidíš,
ty jež mě znáš,
Tobě patří poslední píseň.
Stále Al.
A já věděl že pro mě, patří mě okamžitě jsem si jej poslechl nejprve poslední píseň. Stále mě miluje!
(http://www.youtube.com/watch?v=wIE4HhYCoC4 písnička je původně od Lucie Vondráčkové já jí nevymyslela, je tedy česká a myslím že přesně vystihuje pocity Alex.)
Od té doby jsem byl šťastnější, stále mě miluje, Taky ji miluju, nebýt jí nikdy bych nepoznal pravé štěstí. Ona vlila život do mích žil. Už bez ní nedokážu žít. Najdu ji.
O prázdninách se v novinách objevovali průběžné zprávy, že se skupina Archar hodlá vrátit ke svým britským kořenům. Nebude trvat dlouho a opět se setkáme.
Tvoje písnička věnovaná mě, se mi vryla hluboko do srdce, kdybych mohl šel bych pro tebe krokem mílovým třeba hned, jenže nemůžu, sem tu zavřený, ale naše láska všechno překoná.
Je 1.září a já vím že musím dnes jít na nádraží vyprovodit Harryho něco mě tam táhne, tak moc, že si to ni neumíš představit. A tak jsem se rozhodl s Harrym jít, Molly vyvádí měla bys to vidět. Snad všechno dobře dopadne.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 GuGluGi GuGluGi | Web | 15. března 2008 v 11:12 | Reagovat

U mě je bleskovka → http://guglugi.blog.cz/0803/15-bleskovka

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama