Kapitola VII. Další děti........

26. března 2008 v 12:58 | Vatara |  Zase spolu
Za to může válka v Iráku, a to že mě nic jinýho nenapadlo, Sorry za ty děti, ale nezbitné pra další děj, Navíc loni u nás víc lidí zemřelo než se narodilo a to určitě mělo zásadní vliv na můj mozek. Přeju pěkné čtení

Vánoce se kvapem blíží, dneska jdeme s Harrym do Prasinek nakupovat dárky, mimochodem už jsem říkala jak je úžasný?, on je prostě božskej, milý ochotný, vůbec nechápu proč ho všichni tak nenávidí, sice mi vyprávěl všechno co se stalo, ale i tak, věřím že říkal pravdu.
"Ahoj"
"Ahoj, můžem vyrazit?"
"Jasan."pomalým krokem a s častými zastávkami, jsme dorazili do Prasinek.
"Ráno mi psala máma."
"To je špatně?"ptal se
"Ne, psala že strávíme vánoce spolu, což asi znamená, že i s tátou."
"Budu muset tvé mamce taky koupit nějaký dárek."
"Kup jí knížku."
"Jakou?"
"Já nevím."rozesmála sem se a začala mu utíkat, jako pomatenec.
OOOoOoOOoOOO
Konečně na nádraží, kde taky jinde by jste chtěli být po cestě vlakem že? Ostatně cesta byla docela dobrá, vlastně jsem ani nevnímala okolí, to víte Harry seděl vedle mě no.
"Mami!!"vykřikli dvojčata jakmile mamku jen zahlédli a hned za ní běželi. Zatímco já a Harry poklidně v ruku v ruce. Vedle mámy stále Remus, který se okamžitě začal výtat s Harrym. Máma si mě přitáhla a začala mě dusit, se jí asi něco stalo, normálně jí obskakujme my a perem se o kus jejího ramene a dneska nás k sobě tahá všechny najednou a dobrovolně! To budou hormony. Sice nevim jak by mohla bejt těhotná, ale určitě sou to hormony. "Mami dusíš nás" ohradila se Reach. "Promiň."Harry se jen pobaveně šlebil to ho ale přešlo když si ho všimla moje mamka a začala ho objímat, teď sem se zas šklebila já. "Ehm Alex myslím že by jsme se měli přemístit."poznamenal Remus a vysvobodil Harryho z mámina sevření."Jo jasně." A tak sme se začali asistovaně přemisťovat, no hurá. Objevili jsme se před jakýmisi domy kde chybělo číslo 12. máma mi dala do ruky papírek, a ty věci dál znáte, začal se objevovat velký dům číslo 12. Vešli jsme do na první pohled prázdného domu. Ale když se tam nahrne, celá Blakovic rodina o s Harrm navrch, prázdno tam teda není. Kousek ode dveří stojí postarší žena no co postarší je stará co si budem vykládat. Něják divně na mě zírá, ne moment ona nezírá na mě, ale hned vedle mě kde stojí Harry. Ovšem ten kdo stojí vedle ní je daleko zajímavější, máma ho právě začíná líbat. Pane bože to je můj otec!! Harry jde pomalu se mnou blíž k nim. Jinak všichni přimraženě stojí. "Ahoj Harry."řekne stařena třesoucím se hlasem."Em Dobrý den vy mě znáte? Tedy jistě že mě znáte mě zdá každý, kdo teda jste?"
"Jsem tvoje babička"Harry vypadal jako že to s nim každou chvíli sekne. Nejdřív nic jako by nevnímal a pak zblednul. No nic táta bude muset počkat, musim Harryho zachránit, ještě by mi umřel. "Harry, Harry"řekla jsem jemným hlasem abych ho nevylekala. Jako bych ho vytrhla s transu, Otočil se na mě."Tin já mám babičku."
"Já vím."
"Já mám babičku."vykřikl a vzal mě za boky a zatočil se mnou.
"Harry mírni se, zmrzačíš mi dceru."schladil ho můj táta, což mi připomnělo že tu vlastně ještě je.
"Promiň kmotře." Cítila jsem se tak nejistá, Harry to jistě poznal, jemně mi zmáčkl ruku, dal mi odvahu, pustila jsem se ho a vyšla směrem k tátovi. Chvíli jsme se na sebe koukali. Má úplně stejné oči jako já. Musim říct že je to docela fešák. Usmála jsem se na něj. Úsměv mi oplatil a já ho objala. Vyditelně to nečekal, ale vzpamatoval se poměrně rychle. Pohladil mě po vlasech. To je můj táta a já ho mám ráda. Odtrhla jsem se od něj.
"Tak s Harrym ses mi zpustila, Christin a já si tě vždycky představoval s někym normálnim."
"Tim chceš jako říct, že nejsem normální?"ohradil se Harry, který už stál zase pevně po mém boku.
"To si řek ty."
"Siriusi"ohnala se moje máma. Ty jo se divim že vůbec může mluvit přes ty slzy co jí tečou s očí. K Siriusovi mezitím přišla dvojčata.
"Ty seš náš tatínek?"
"Ano, já jsem váš táta."sklonil se k nim. Kluci ho objali, bylo to roztomilé. Podívala sem se na Rech, ta jen nepřítomně koukala, jako by se rozhodovala jestli má věřit. Docela ji chápu, kdybych neslyšela Harryho o Siriusovi vyprávět nevím jestli bych věřila.
"Reachel"řekl táta a podíval se na ni těmi svými kukadly. Přitulila jsem se k Harrymu ještě víc, stiskl mi ruka začal mi cuchat vlasy jak bylo jeho zvykem. Reach nakonec sebrala svou odvahu a udělala krok vpřed, pomalu pokračovala až došla k tátovi. Objala ho beze slov jen tak. Jsme velká šťatná rodina. "Bude ti vadit když tě na chvíli opustím, nebo půjdeš se mou?"zašeptal mi do ucha Harry."Kam chceš jít?"
"Za babi, vždiť ani nevim jestli je od táty nebo od mámi, ale bude to čarodějka takže nejspíš od táty."
"Jen di ty můj hrdino." A já osiřela, přece nepůjdu s ním, je to jeho babička, nebudu křenit.
OooOALEXoOoOO
"Al, je ti něco?"Stála jsem v kuchyni a vařila si čaj. Děti jsme zahnali do postelí, co taky jiného dělat po vydatném krocanovy.
"Já nevím, Siri je mi něják divně, ale to přejde."
"Naposledy, když jsem tě takle viděl si byla těhotná."hrneček mi vypadl z ruky. Dokonale by to zapadalo, kdy jsem měla naposledy krámy to vůbec netušim vlastně už od září…. A jak sem měla tu střevní chřipku tak to asi nebyla stření chřipka, ale teď je mi no věk raději vynecháme."Pane Bože, to není možný."
"Al?"
"Asi sem těhotná."
"Ale dávali jsme přeci pozor."
"Poprvé ne."
"Ale to bys to přece zjistila dřív, nebo ne?"
"Já nevím, neuvažovala sem nad tím, ale asi by to zapadalo."
"Já budu táta, po šestý."
"Žádný ukvapený závěry, uvidíme."
"Jasně, si v pořádku?"
"Snad…"
OooOoOoOo
Ráno jsem se zahalila abych nebyla poznat a odlatexovala se do nejbližší otevřené lékárny. Právě jsem seděla v koupelně a snažila se odhodlat podívat se na test. Ale myslím, že to dopadne stejně jako vždy, počkám až se probudí. Nenechal na sebe dlouho čekat. Přišel za mnou do koupelny a přisedl si ke mně na studenou zem. A objal mě kolem pasu."Tak co?"zeptal se jemně. "Já nevím."
"Mám…"Podíval se mi do očí, byli stále krásné jako před lety. Kývla jsem hlavou. Vzal si ode mě test a podíval se na něj. Ten výraz znám, přesně takový nepřítomný výraz měl když jsem byla poprvé těhotná.
"Je pozitivní že."spíš sem to konstatovala něž že bych se ptala.
"Ano, je."odpověděl, chvíli ještě koukal na test. Pak se otočil na mě. Schoulila jsem se u něj. Bála jsem se, přeci jen nejsem nejmladší. A už teď mám dost dětí. Konejšivě mě začal hladit, po hlavě. Druhou rukou mi zajel na bříško a začal ho hladit. Byl šťastný, cítila jsem to. Moc ho miluju, a on mě taky, a teď spolu budeme mít další dítě. Jenže co budu dělat. Bulvár jde po mě a jestli zjistí kdo je otec………..
"Co budeme dělat?"
"Jak to myslíš?"
"No já…….sem tak trochu známější víš a jestli někdo zjistí kdo je otec…………mám o tebe strach."vyslovila jsem svou myšlenku nahlas.
"Neboj se o mě, hlavní seš teď ty."
"Nechci tě znovu ztratit a už vůbec ne teď, když……………."ani jsem to nedovedla říct. Do očí se mu začali drát neposedné slzy.
"Všechno bude dobré, uvidíš."konejšil mě, jemně mi otřel slzy s tváří. A já mu v tu chvíli věřila. Víc než sem si myslela, on je pro mě důležitý, jeden z nejdůležitějších.
OOOoOoOoOooOOoOoOoOoOoOOOoOoOO
Voldy pořádal velkou kalbu na přivítání nováčků. "Jsem moc rád že si se k nám přidala."
"Mám to v rodině, i když matka s otcem, nenávidím ty jejich kecy o mudlech."
"Naprosto s tebou souhlasím má milá, udělalas dobře že si se k nám přidala."
"To doufám…., jinak se ti to vymstí."
"Ale no tak co se čertíš."
"Ale nic."s nim se ještě budu vybabovat, půjdu za Malfoyem, radši, ještě vod něj něco chytnu.
"Ahoj Malfoy."
"Ale Blacková, co tu děláš?"
"Jsem nováček vzpomínáš sám si mě doporučil."
"To já vím, ale myslím že na něco jiného."
"A nechceš si to zopakovat?"
"Teď?"
"Kdy jindy, tvoje žena je tady a pán ji nenechá odejít."
"Máš pravdu, pojďme do ložnice."
Ten den ovšem Abby nevěděla že se všechno změní, počínaje tím že Malfoy nedával pozor………
OOOO one months laterOOoOo
Co u Merlina řeknu mámě, co řeknu Voldymu, a Cisse a Malfoyovi. To bude průser.
"Ahoj Ab ty už si doma?"
"Jo já potřebuju ti něco říct."
"Povídej."
"Jsem těhotná."
"Jejda."zmohla se jen na tohle to neni dobrý.
"Mami, si v pořádku?"
"Asi ne, já du se teď projít, tak ahoj." Něco s Ab je, už vím proč sem jí nevzala za Siriusem, ona by ho práskla, sice nevím proč si to myslím, ale něco mi to napovídá. Musim za ním zajít. Fotografové za chvíli objeví mé těhotenství a Ab to stále ještě neví. Mám teď před svojí nejstarší dcerou moc tajemství. Moc.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 charlot charlot | Web | 26. března 2008 v 17:14 | Reagovat

Kráása jent ak dál..........=o)ú

2 Danula Danula | E-mail | Web | 26. března 2008 v 20:55 | Reagovat

Fíhá Alex těhotná a pak Abb to s tím smrtijedstvím a těhotenstvím...co na to asi Draco, že bude starší bratr? fakt super:)

3 g g | 27. března 2008 v 14:31 | Reagovat

super těším se na další

4 •°BeE_bZz°• •°BeE_bZz°• | Web | 28. března 2008 v 18:37 | Reagovat

yo..taq o tom mě netri řikala....heh....a zrowna sem při tom koukala na HP4..nojono...qdyž se někdo do toho zblázní opožděně...:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama