XVI.Kapitola-už se nevrátím(konec 1.části)

13. března 2008 v 20:08 | Vatara |  Alexandra
Abby slaví své druhé narozeniny, upřímně je tu spousta zmatku. Před pár dny se nám narodila další dcerka Reachel Rose Blacková. James jí šel za kmotra.Jak taky jinak. Lili už snědla skoro celý dort. Ale za nic nemůže to Harry, myslíte správně v den kdy se narodila Reachel, podotýkám že tentokrát sem Siriusovi nerozdrtila ruku, Lili oznámila že je těhotná.

Kluci s kapely chtějí naše další album pojmenovat Schnilá pecka. Proč to je mi zatím utajeno.
Vydali jsme už dvě a celkem sme se chytli, když uvážím že paparaci věděli o Reachel pomalu dřív než Sirius.
Babka Blacková zuřila tak, že prej dostala infarkt. Zejtra jí dem na pochřeb. Což znamená výhružky o znečištění a tak dál. Sirius tam nechtěl jít, ale James ho ale nějákym záhadnym způsobem přesvědčil, že prej tam udělá rozruch. Jo rozruch to je poslední dobou moje oblíbený. Ale moc se mi tam nechce, to víte mám pár kilo navíc a že by se mi líbili narážky Bell a Ciss. Ale mám dvě krásný holčičky. Oni zatím ani jednu, i když se traduje že Ciss je těhotná no uvidim zejtra.
Pohřeb sme přežili ve zdraví. Ciss je opravdu těhotná. A Andy, která stejně jako mi šla pouze zahanbit rod Blacků, mi poradila skvělou dietu. Momentálě se ze ně stala drbna né že bych na to měla čas to teda opravdu ne. Ale naše sousedka má novou sedačku, a náhle si koupila i nové auto asi náhle zbohatla. A my ke svým dosavadním povinnostem sme si přibrali i Fénixův řád.
oooDubenooo
Včera jsem se dozvěděla že ta sousedka chodí s hokejistou. To by ste nevěřili co. Právě jedu s Lili k Mungovi.. Nechtěl jet sama ani se jí nedivím ono v taxíku je nuda. Takže jedu s ní. To víte. A pak nás čeká večeře u Potterovích jako u staříků.
"A Paní Potterová a Paní Blacková, zdravím Vás, vidím že dnes ke mně jdete obě."
"Pouze Lil jsem jen doprovod."
"Opravdu?"
"Proč se tak blbě ptáte, samozřejmě že ano, mám doma dvě děti třetí už opravdu nechci."
"Aha myslím, že bych vás vzal pouze na preventivní prohlídku, kdybych se náhodou zmýlil."
"Jak zmýlil?"
"Myslím že jste těhotná."
"Cože?"
"Třeba se mýlím."
"Nic proti vám doktore, ale doufám že jo."
oooOOOooo
"Je tu Sirius?"jako uragán jsem vtrhla do dveří u Veronici.
"Tady jsem."ozvalo se k obýváku.
"AAAA ty jeden idiote"začala sem nadávat."Kreténe, tupče."začala sem ho tlouct do hrudi ale nevim koho to bolelo víc jestli mě nebo jeho."Co si o sobě doprdele myslíš? Tos nemoh dávat pozor?" do očí se mi drali slzy."Tři děti nezvládnu."
"To není možný."
"Ale jo už sem zase těhotná a už zase omylem."
"Třeba to tentokrát bude kluk."tak moc si přál kluka a mi máme dvě holčičky. Krásné a roztomilé, ale on chce hráče famfrpálu a asi i Casanovu. Cítím to. Objal mě.
"Zvládneme to."
A taky jsme to zvládli po dalších osmi měsících se nám narodila další holčička. Christyn Veronica Blacková- Whitová. Dali jsme jí dvě přimění. Kdyby náhodou. Po Lili a Jamesovi pase Voldemort, všichni máme strach. Momentáně jsem doma a plánuju velkou oslavu, Všechny moje princezny se narodili v prosinci. Tak proč to neoslavit najednou. Vánoce klepou na dveře. Mrzí mě že je nestrávíme s Jamesem a Lili.Ale co se dá dělat. Sirius poslal malému Harrymu koště. Bylo to tak jak sem si myslela. Ale i přesto všechno jsem šťastní. Zatím.
Byl říjen hustě pršelo. Moc dobře si ten den pamatuju. Abby celý den proplakala i přesto že jí byli dva roky. Seděli jsme na pohovce, celý den byl nervózní, nevím taky jsem měla špatný pocit, ale nemohla jsem se jím nechat ovládnout. Náhle se zvedl. Zlato musím se tam jít podívat. Jistě jen jdi a pozdravuj. Políbili jsme se tak jako pokaždé jako by to bylo naposledy nikdy jsme nevěděli jestli se vrátíme. Ani tehdy. Kdybych tak věděla že to bylo naposledy.. Pršelo čím dál hustěji půlnoc dávno v tahu. A on se stále nevracel. Kdybych tak věděla že už se nevrátí. Ráno jsme se rozhodla jít k Veronice jestli u ní třeba včera nebyl. Veronica mě uvítala s otevřenou náručí tak jako pokaždé. O Siriusovi neslyšela stejně jako o Lili a Jamesovi. Někdo zazvonil. Byl to Brumbál. Veronico, je mi to moc líto. Co se stalo? Ptala se tehdy. Lili a James. Sou mrtví. Mrtví jak můžou být mrtví, vždyť Byli to Lili a James nikdy nic nevzdávali. Nikdy. Jak je to možné? kdo to udělal? Voldemort. Říkal ste přeci že se jim nemůže nic stát, vždyť to zaklínadlo, kdo byl strážcem? Sirius. To není možné, vyhrkla jsem, nic mi neřekl. Věděla jsem a stále vím že to není pravda nikdy by Lili a Jamese neprodal Voldemortovi, nenáviděl ho, tu jeho posedlost čistou krví. Kde je? V Azkabanu, zavřeli ho za vraždu Petera Petigrewa a manželů Potterovích. Ne to není možné rozbrečela jsem se a co Harry? Byl jeho kmotr co s ním teď udělají? Přežil to vůbec? Harry půjde k Liliině sestře Lili kvůli ochrannému kouzlu, které poskytuje krev jeho matky. Mimochodem Alex hledají tě paparaci. Všude. Bylo mi to jedno. Dlouho jsem pak brečela. I Veronica. Nakonec jsem se rozhodla Siriuse odsoudili bez řízení, nadosmrti Azkaban. Odejdu, proč tu zůstávat. Veronico můžu tu chvíli nechat holky prosím, jen na minutku. Jistě odpověděla mi tehdá. Šla jsem za klukama. Riskla jsem to a přemístila se. Ahoj kluci, víte Siriuse zavřeli to jste slyšeli, nemůžu tu zůstat. Chci odjed do Francie. Takže to je asi konec naší kapely. Jedeme s tebou.To nejde.Ale ano.Dobře v tom případě by jste měli vědět další věc.Jakou?Jsem zase těhotná.
S námi to zvládneš.
Jsem jim vděčná. Ještě ten den sme odjeli.
Teď když tu tak ležím a koukám na ty dva kluky, Andrewa a Ryana, co se narodili dnes ráno. Ano mám dva kluky. A Sirius tu není. Nedočkal se. Kluci z kapely byli celkem zděšení když jsem ráno na zkoušce začala mít porodní bolesti ale zvládly to. Museli jsme odvolat koncert. To oplakali, přítelkyně kluků, ovšem ochotně se ujali mých holčiček. Třeba se jednou vrátím do Anglie, ale nemyslím si to, jedině kdyby Siriuse pustili a to se nestane.
//<![CDATA[ //]]>
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Danula Danula | E-mail | Web | 16. března 2008 v 17:05 | Reagovat

Fíháá celá tahle povídka se mí líbila:) Přečetla jsem ji jedním dechem, moc pěkně  píšeš:)

2 monča monča | 17. května 2008 v 14:17 | Reagovat

bude aj druha cast?

3 Hope Hope | Web | 19. července 2008 v 1:27 | Reagovat

jejda,já ci pokračování...řvu,jak želva :o(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama