9.B. a krtci

10. dubna 2008 v 20:01 | Enera |  krátké texty
Ahoj lidi tak tohle je super příběh kterej psala moje kámoška Enera je to úžásný a suprový příběh. zvlášť to s Peky aby jste to pochopili Peky je matikářka, taková vobarvená stará babka, samozřejmě blond, no hrůza. A "A sakra" je oblíbená hláška spolužáka Kobrleho. A v první větě je krtků, ale zkuste to zaměnit se slovem krbů. je to pak daleko víc nepochopitelný. A Volešáková je taková super bárbínka která je ke všemu strašně blbá

9.B a krtci
Psal se rok 2008 a naši milovanou planetu ovládala vyspělá civilizace krtků. Mučili, plenili, pálili a znesvěcovali. Muži pracovali v dolech, ženy byly zábavou do postele a děti sloužili den co den ve shnilých podzemních příbytcích. Všechny pokusy na záchranu lidstva zklamali a nenašel se nikdo, kdo by se odvážil vzdorovat. Dlouho to vypadalo, že se už každý člověk smířil se svým truchlivým osudem. Až se (po dlouhém dloubání a hloubání) skupina přátel z 9.B rozhodla osvobodit planetu od hrůzné krutovlády "těch hmyzožravců" ,poučil je jeden ze šprtů.
Společně se všemi žáky ze základní školy Gutova vymysleli plán na vzpouru. Všechno bylo připraveno a každý byl na svém místě a čekal na povel. Děti z 1, 2 a 3 tříd měly za úkol zásobování jídlem a pitím ze školních automatů. 4, 5 a 6 třídy vytvářeli drobné skupinky a podnikaly špionážní akce. Žáci 7, 8 a 9 ročníků útočili v početných skupinkách v první lini a Růžové komado, v čele s Volešákovou, útočilo ze zálohy. (Šprti hlídali komunikaci všech skupin). Ze vzpoury se podle plánu vyklubala válka, ale díky špatné komunikaci nebylo po chvíli jasné, kdo bojuje proti komu. Vybraná skupinka chlapců z 9.B nečekala ani minutu, než jejich vlastní řady vtrhnou do školy, a vyrazila na nejdůležitější misi celého plánu. Všechno jim zjednodušil ředitel s celým učitelským zborem (kromě p.u.č. Pekárové, která běhala zmateně po škole a hledala své matematické pomůcky), který se zabarykádoval ve sborovně a odmítal vylézt ven, a tak jim umožnil odejít volně ze školy.
Všichni dlouho pátrali na obzoru po řídící budově až je jeden šprt (kterého od té chvíle už nikdo neviděl) upozornil, že krtci žijí v podzemí. Po pár hodinách našli vstup do rozsáhlých tunelů a soukali se postupně dovnitř. Dolů se dostalo jen pět chlapců, jelikož šestý ucpal otvor a ostatní se, po nečekaném výbuchu matematických potřeb, rozprchli po okolí. (p.u.č. Pekárová byla naposled záhlédnuta, jak s šíleným výrazem křičí:"Co je to sinus?!" a mlátí krtky pravítky a probodává je kružítkem). Poslední zpráva z vysílačky, než ji raději vypli, byla od Růžového komanda: "Zlomila jsem si nehet!"
Po dlouhém a vyčerpávajícím běhu narazili na jediné dveře široko daleko a tak vlezli opatrně dovnitř. Po zdech byli rozvěšeny monitory, kolem stále něco pípalo a z obrovského pultu na ně zářily desítky páček a knoflíků. Nakonec si vybrali ten největší s rudým nápisem: "Nemačkat" a stiskli ho. Okamžitě se nahrnuli k monitorům a čekali, že uvidí mrtvé krtky na zemi a výtězné grimasy svých přátel. Chvíli se nic nedělo a pak se objevila obrovská prasklina, která se rychle rozšiřovala a zevnitř se linula žhavá láva. Chlapci stáli jako opaření a sledovali umírající spolužáky až jeden pronesl: "A sakra!". Po těchto slovech si všichni nasadily pytlíky na hlavu, lehli si na zem a čekali a čekali...
Až přišel uvaděč a vyvedl je z kina. =D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 netri netri | 10. dubna 2008 v 20:10 | Reagovat

Juj...tak to je něco..hezký...sem se hodně smála

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama