Víra dává sílu žít..........

13. dubna 2008 v 22:31 | Vatara Evary |  Filozof Vatara Evary
Zase jednou sem splodila něco co by se dalo nazývat vylévárnou, ale když nad tím přemýšlíte jako já už dva dny najdete v tom něco, něco co vystihuje hloubku. Všimli jste si nové rubriky, nedá se přehlédnout a tam se taky bude vyskytovat, veškerá vylejvárna a všechny filozofické kecy které mám, hloubka myšlenek je důležitá a tím se řídím, vyslechněte člověka a přemýšlejte nad tím co vám říká, a to i kdyby říkal že dnes je velmy slunečný den.

Chci žít a okolo sebe nekoukat, neohlížet se na ostatní. Chci žít bez následků. Chci být šťastná a nekoukat za sebe. Neotáčet se. Nehledat lež a vidět jen pravdu. Chci vidět svět přes růžové brýle. Chci ho přes růžové brýle znát. Však mám je na křivo a tak zlé věci vidím. Vidět je nechci. Chci pravdu znát. Ale je to dobré? Vždyť někdy je tak ošklivá. Chci poznat lásku. Ale má to vůbec cenu, když se časem ztratí? Je těžký život? Je, ale i tak ho chci žít. Chci být to bezstarostné dítě co na houpačce víská. Jak říká "mami zůstaňme ještě." Nechci starosti, chci žít bez útrapů, ale byl by to pak vůbec život?
Kdo ví? Já ne, vždyť kdo nemá trápení? Kdo nezná bolest a smutek? Kdo? Novorozeně? I ono brečí když přijde na svět, ale proč?
Ví snad i ono že život není procházka růžovým sadem? Ví snad co ho čeká? Kdo ví?
Každý čekáme na své štěstí a jen věřit můžeme že se ho dočkáme. Věříme že všechno přebolí, že čas smaže staré rány, že už nikdy nebudeme nešťastní.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama