Chci žít

4. května 2008 v 22:43 | Vatara Evary |  Filozof Vatara Evary
Tak zas nějáký psycho kecy, já vím že vás to nezajímá, ale i přesto sem to sem musela dát. nedává to smysl, možná je to moc hluboký já fakt nevim, nemám čas hledat víznamy, musím žít. A psát a žít a zítra nic nečekejte, babička mě buzeruje, takže se radši klidim z bytu.

Chci žít a okolo sebe nekoukat, neohlížet se na ostatní. Chci žít bez následků. Chci být šťastná a nekoukat za sebe. Neotáčet se, nehledat lži a vidět pravdu. Chci svět přes růžové brýle znát. Však mám je nakřivo a tak zlé věci vidím. Vidět je nechci. Chci znát pravdu, ale je to dobré? Vždyť někdy je tak ošklivá. Chci poznat lásku. Ale má to vůbec cenu, když se časem ztratí? Je těžký život? Je ale i tak ho chci žít. Chci být to bezstarostné dítě co na houpačce víská, jak říká: "mami zůstaňme ještě" Nechci starosti, chci žít bez útrapů, ale byl by to pak vůbec život? Kdo ví? Já ne vždyť kdo nemá trápení? Všichni se nějaký čas trápí, ale musí věřit. Věřit že štěstí se vrátí. Vrátí zpátky k nim. A zůstane u nich co nejdéle. I kdyby nezůstalo vrátí se. A tak musíme věřit. Věřit a užívat života, vždyť kdo z nás ví co bude dál? Třeba exsistuje někde nějáká vědma, která vám určí, jak budete žít. Ale žilo by se vám pak líp? Já nevím. Nezkoušela sem to a zkoušet nechi, člověk by měl žít tím co je a né tím co bude, je možné vůbec se něják připravit na to co přijde? Je není? Já nevím. I přesto myslím, že ne. Na některé věci se nejde připravit. Smrt, byť očekávaná, vás zasáhne, jako bumerang. Jde na ní zapomenout? Ne. Jen vyrovnat. I tak je to těžké. Každý se s tím vyrovnává po svém, a nikdo se s tím nevyrovná vůbec. A smrt je jen jedna z mnoha věcí s kterými se musíme vyrovnat, s něčím se vyrovnáváme hůře jako s nešťastnou láskou, a něco prostě překousneme například špatně osolenou polévku. Co s toho plyne? Žij dneškem neotáčej se jdi dopředu a hlavně dělej vše jak chceš ty. Když za tebe rozhoduje jiný není to tvůj život ale jeho.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Linka Linka | Web | 7. května 2008 v 13:50 | Reagovat

Ahoj. všiml jsme si tě, že rád/a píšeš příběhy. Baví tě dále vytvářet vlastní povídky ? příběhy ? nebo i komixy ?. Zvu tě na stránky http://povidky.keuf.net/index.htm, kde po snadné registraci získáš možnost vložit neomezený počet vlastnách děl, ať už obsáhlé romány, nebo jen 30-ti řádkovou povídku. Jen trochu podotknu, že v případě hojného počtu se plánují soutěže, srazy a samozřejmě dobrá nálada. V případě, že seženeš svoje vlastní kamarády, kteří se rovněž rozhodnout zavítat mezi nás a budou přispívat, tak jsou vítáni. Navíc máš možnost díky nim získat nějaké pěkné ohodnocení Wink...

The Sims 2 není podmínkou, příběh se dá vyrobit i bez obrázku a může být pěkný Wink .....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama