To se nemělo stát

11. května 2008 v 11:35 | Vatara |  Studentská láska
Stydim se za sebe. Ale můj chorý mozek nic lepšího nevymyslí. Snad se vám to bude líbit.
A bude hůř
Vatara

Nejdřív to nečekal, a byl zaražený. Pak my začal polibky oplácet. Asi sem právě zbalila profesora, jujda. V břiše sem cítila roj motýlků. Já se do něj opravdu zamilovala. Po chvíli jsme se od sebe odtrhli. A já jen čekala co mi řekne.
"Vy jste, ale neposedná studentka, slečno Harrissonová."
"Jenom v některé společnosti." Mávl hůlkou, a zámek cvakl už to nevrátím neuteču a vlastně ani nechci, proč taky? Miluju ho. Začal mě zase líbat. Pomalu sjel na můj krk. Zasypával ho letmí polibky a já si to užívala. Jeho pátravé ruce zajeli pod mou halenku na zádech mi okamžitě naskočila husí kůže. Pomalu mi začal rozepínat knoflíčky. Už sem říkala že jsem se vůbec nebránila? Asi ne. (No a pak by to bylo až +18. Prostě to dělali na katedře. To je vystihující nebo ne?)
Asi v deset hodin sem odcházela z jeho kabinetu, překvapivě mám zejtra další školní trest. I když to co teď dělám je naprostá blbost, ale já si nemůžu pomoct. On je tak úžasný! Proboha. Já sem blbá, a zamilovaná. To se nemělo stát. Nikdy. OMG. Ale ta jeho vypracovaná hruď ty svaly. Proboha Drew vzpamatuj se. Až to řeknu Lus ta mě zabije. Jo. Už teď se můžu pomalu loučit se všemi přáteli.
"Tak co?"ptala se okamžitě jakmile sem přišla do pokoje.
"Co?" dělala sem nchápavou
"Drew ty si zamilovaná."
"Emm jak si to poznala?"
"Takle ses tvářila vždycky, když si mluvila o Lupinovi."
"No."
"Neřikej, že do něj."
"Jo, já vim že je to blbost, ale on je skvělej."
"Vždyť ho vůbec neznáš."
"Ale má krásný svaly."
"Neříkej že si s nim.."
"To si ale po mně odpoledne chtěla pokud se nemýlím a já se nemýlím, to si teda piš."
"No jo, ale takle."
"Lus já vím že je to špatně, ale prostě ho miluju, já chci s ním být, já…"argumenty došli, ale pláč mi teda nedošel, naopak začal.
Mám čim dál tim víc školních trestů.Nevim co dělám. Jen každej den myslim na to jak večer půjdu do toho prokletého kabinetu.
Je to ta největší blbost co dělám a zamilovanost, pomlu opadá a stává se z ní posedlost. Ale něco mě trápí. Asi to bude to že vlastně nevím jestli tohle chci. Asi už ho nemiluju, ale nikdy bych ho nepráskla, to teda ne. Já nevim co mám dělat. Když nejsem s ním sem s Lus, která stále chodí do přístěnku pod schody.Sirius narozdíl od ní, přestal se záletnickým životem.
A když náhodou nejsem ani tam ani tam, trénuju famfrpál v sobotu máme zápas s Mrzimorem ,kterej určitě, ale určitě vyhrajeme.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Danula Danula | E-mail | Web | 12. května 2008 v 17:43 | Reagovat

Rychlý a zvláštní...těším se až bude hůř:) a ta její posedlost...kdo by se divil, to dělaj ty svaly;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama