Ty jedna děvko

23. května 2008 v 17:53 | Vatara |  Studentská láska
Hi hi , to se mi povedlo já sem taková šokvná hočička. V zoo sem nakonec nebyla, ale krásně sem kámošce vyluxovala byt. no a další kapitola je tady.

"Drew, vstávej."ozvalo se mi u ucha. No vypadá to že je to Lili. Od tý doby co sem jí řekla o mém stavu je strašně milá a hodná.
"Ne."odsekla jsem. Vstávat takle po ránu., co si o sobě myslí?
"Nestihneme snídani." Jo snídaně to je něco jinýho, hlad teda mám to uznávám. "Snídaně?" pomalu sem otevřela jedno oko.
"No snídaně, a když vstaneš možná si dáš i něco jinýho než zbytky."
"Vždyť už vstávám. Kde sou holky?"
Lus už tu nebyla, když sem vstala a Denis šla před chvílí na snídani." Vyhrabala jsem se s teplé postýlky a zaplula do koupelny. Dneska my to docela sluší. Ještě chvíli sem se zkoumala v zrcadle, ani jsem si nevšimla, že si přejíždím rukou po bříšku.
"Drew! pohni."
"Vždyť už jdu." Šla jsem s Lil do velké síně. Jídlo je prostě jídlo. Poberti seděli u stolu a ládovali se, asi se k nim hodně brzo připojím.
"Brý ráno."přisedla jsem si k nim a začala si přitahovat veškeré jídlo v mém dosahu. Všichni koukali překvapeně, tedy až na Siriuse, ten se divil už včera.
"Jamesi podal bys mi prosím ten jam?"nic
"Jamesi prosím."
"Co? Jo jasně."
"Díky."
"Drew, měli by jsme jít, nebo nestihnem vlak." Tak nejdřív to člověka budí ať jde na snídani, a pak ho od ní vyhazuje no toto.
"To mám, to taky, to nebudu potřebovat. Mám všechno."mumlala jsem si, balení mi nikdy nešlo, tak snad mám všechno. Můžu jít. Vzala sem kufr do ruky a jen sem to udělala ozvalo se od Lus:" Prosim tě neblbni, mi ti to odnesem." To je starostí, Pomfrytka řikala nic těžkýho, ale kdo má poznat co je těžký?2 tunový auto určitě, ale můj kufr? U něj je to sporný. Lili a Lus odnesli můj kufr a pak i ty svoje. Pod schody se jich ujali kluci. Díky bohu.
Seděla jsem v kupé, obklopena mými oblíbenými lidmi. Cesta utíkala, lesy střídali louky. Cítila sem na sobě Siriusův pohled. Neotočila jsem se. Musím si udělat jasno. Nevím jestli k němu necítím i něco víc.
Co se stalo, že bych usnula? Někdo mě hladil po vlasech. Pomalu sem otevřela oči. Koukala jsem do těch bouřkových očí. "Drew, vstávej už jsme na nádraží." Prudce jsem vstala,a to jsem neměla dělat. Zamotala se mi hlava. Opřela jsem se rukou o stěnu. "Si v pohodě?" přiskočil hned Sirius.
"Jo, jen se mi motá hlava." Vzal mi kufr a mezi posledními jsme vyšli z vlaku. Kde na nás čekal zbytek. Lus mi na rozloučenou jen mávla a šla za svými rodiči. Co to s ní sakra je? Lil mě pro změnu málem uškrtila. Kluci mě pak objali najednou. Dodali mi sílu musim to na rodiče vybalit co nejdřív.
Ups, tak to se nepovedlo. Do školy se vracíme za tři dny. Táta je na mě hodný, jako vždycky. Moje matka si uvědomí co má doma teprv, když ji před obličejem mává rozvodovýma papírama. Jinak je na všechny hnusná. Dobře du na to. Nádech, výdech. Fajn. Hlavně klid.
"Mami, tati potřebuju vám něco říct." Vlezla jsem opatrně do kuchyně. Ve tři hodiny odpoledne je ten nejlepší čas. Určitě.
"Copak se děje?"zeptal se táta. Dobře vybalim to hned. Žádný otálení.
"Sem těhotná." Předtucha správná. Táta deděl a koukal. Matka to vydejchala celkem rychle. A nadávala.
"TY JEDNA DĚVKO, VÍŠ ASPOŇ S KYM TO MÁŠ? JÁ SE TI O TO STARAT NEBUDU, CO SI O SOBĚ MYSLÍŠ? ZOSTUDILA SI NAŠI RODINU, VYPADNI. VYPADNI A HNED AŤ SE O TEBE POSTARÁ ON."
Em, já vim, že sem to předpokládala, ale že to fakt udělá to sem teda vážně nečekala. Ale já se jí doprošovat nebudu. Slzy se mi sice drali napovrch, ale tentokrát sem to ustála. Otočila sem se na podpatku hodila na sebe bundu a odešla ven.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Líbí se vám povídka Studentská láska?

je skvělá
Ujde
Jak si to vubec mohla napsat?

Komentáře

1 monča monča | 23. května 2008 v 19:16 | Reagovat

uf super.D teraz by s ajej mohol ujat sirius :P ze moze byvat snim heh:D

2 Danula Danula | E-mail | Web | 25. května 2008 v 17:03 | Reagovat

Páni....její matka je teda nářez.....nemám slov....super kapča, těším se na další hlavně jak to dopadne s Drew a jestli najde někde azyl...třeba u Siriuse:D

3 netri netri | 30. května 2008 v 17:28 | Reagovat

To si děláš prču...a kdo se o ni bude starat?  sirius? ale ten je s Jamesem....takže oba..:Djinak, skvělý jako vždy...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama