Červen 2008

Za zrovna vy mi rikate co mam delat

22. června 2008 v 0:29 | Vatara |  Studentská láska
Tak sem zase zpatky, vidim ze komentovaat umite dobre tak si tech komentu dame 7 aby byla zmena a sedmicka je stastny cislo co myslite?? Mno ke kapitole, nic moc ta minula byla lepsi ale treba se v pristi zmuzu na neco lepsiho, Upozorneni tahle kapitole je taky bez interpunkce
Papa Vaty

Mohl by jste tu prosim zustat

12. června 2008 v 15:20 | Vatara |  Studentská láska
Zdravim vsechny me verne. Sem tu s dalsi kapitolou, polovina je bez interpunkce, doufam ze vam to moc nevadi a i kdyby jo tak mate smulu, Vim dala sem tam strasne.......... dramatickej konec mno ale s tim se smirte protoze zase dlouho nic nepribude, za prvi proto ze to nemam prepsany a za druhy a to je ten hlavni duvod. jedu do Italie takze tak Takze me prosim neukrizujte ani neukamenujte, za to vam patri me diky, ale chtela bych a ted to bude znit pekne trape, pac takova adriane si da na limit 60 komentaru a za tejden jich ma 120. ale ja sem mila hodna a kdyz se vam podari urobit aspon 5 komentaru tak budu jeden z nejstastnejsich lidi v CR a to je co rict.
Vaty zas nekdy priste............

hojaaa hooou

1. června 2008 v 12:12 | Vatara Evary |  <<Me>>
ahojte lidi zdrávím všechny co sem chodí (jestli sem ještě někdy někdo zavítá) abych vše uvedla na pravou míru. Asi sem nic moc teď nepřibude, pač musim uvést do chodu moje nový skvělí dítě(notebook) ono totiž nemá ani word, což musim něják napravit. Přenýst všechno rozepsané, což bude jednoduchý, ale nepude mi to otevřit, takže je to jedno. Mno.. co dál sem zas o něco šílenější a možná se chco znovu stěhovat to ještě uvidim. A teď pár žvástů o mě včera sem byla s kamarádkou v zoo na oslavu mích už 15. narozenin. Šílenééééééééééééééééé ale nádherné po tom co sem viděla žirafi sem v klidu. A taky od včerejška vim co to znamená spoždění. Až někdo co se s váma má sejít příde o 15 minut pozdějc tak se na něj nezlobte, mohl by taky přijít až za hodinu a půl. Možná bych vám sem mohla hodit nějákou tu fotku, ale to pozdějc. Mno takže asi taklenc mno................. takže lidi páčko a užívejte života dokud můžete.