Září 2009

13. září

13. září 2009 v 13:00 | Vatara |  Deník D
13. ZÁŘÍ (Pá)
Ano jistě sis všiml datumu. Čekám katastrofu. Přišla mi bonboniéra. Samozřejmě, že jsem jí nejed. Nejsem blbej. Dal jsem jí Removi, že mi nedal opsat ten úkol, ale on jí taky nejed taky je chytrej. Nakonec je sežral Petr. Jak taky jinak. Neodolal vůni čokolády. Což se konec konců dalo čekat. No aspoň sem se dozvěděl os koho byla. No to neuhodneš. Od Sindy!! Ta holka mě určitě zabije. Já umřu. Já jí nechci nic vypatlanějšího neznám!

12. září

12. září 2009 v 12:30 | Vatara |  Deník D
12. ZÁŘÍ (Čt)
Dneska to byla jedna velká nuda. Chtěl jsem sbalit nějakou holku, ale Sindy mě natolik odrovnala, že si prostě asi netroufnu. U Merlina já jí potřebuju. Sakra. Ty to jistě chápeš. Poradim se s Jamesm.on bude vědět, která holka má mozek. On totiž s holkama kamarádí!! Čeká na Evansku.

11.září

11. září 2009 v 12:30 | Vatara |  Deník D
11. ZÁŘÍ (St)
Srábek má zelenou hlavu. Uznávám růžová by byla lepší, ale měl zelenej lektvar, tak aby to nebylo tak nápadný. No jo trochu mu vybouch kotlík. Ale já vůbec nevím jak se to stalo. Prostě najednou prásk a Srábek měl kotlík na hlavě. Andy se smála tim pro ni typickým smíchem. Po hodině když jsem kolem ní procházel řekla: "Blacku, to se ti povedlo." Hodil jsem po ní svůdnej usměv, ale asi ho neviděla. Remus na mě koukal pohoršeným pohledem, že jsem ten nejšpatnější na světě.

10. září

10. září 2009 v 12:30 | Vatara |  Deník D
10. ZÁŘÍ (Út)
Máme úterý a to znamená lektvary. Srábek se má na co těšit mám dost blbej den a to je teprv ráno. Andy mi dala facku. Jenom proto, že jsem se na ni podíval.dobře nekoukal jsem se jí zrovna do očí. NO. Snídaně byla hnusná a dějiny budou nudný. Binns zase bude dávat pozor jestli spím nebo ne. Ale moh bych si napsat úkol do bylinkářství.
Rem mi to zas nechce dát opsat. Asi má něco proti mé osobě. Jinak si to nedovedu vysvětlit. A James to bude určitě chtít opsat a já mu to půjčím, protože jsem kamarád. Ale to vůbec není narážka na Rema.

9. září

9. září 2009 v 12:37 | Vatara |  Deník D
9. ZÁŘÍ (Po)
Včera jsem měl RANDE. Se Sindy. Ona je snad ještě blbější než blondýna. Blondýny se smějou, kdyžněco řeknu. Ona se smála pořád. I když jsem mlčel a čekal, že něco řekne. Asi to bylo ode mne moc troufalé, myslet si, že by ta holka mluvila. Nevydržel jsem, a utekl! Ano já, pochopte. Ani jsem se jí nedotkl. JÁ! U Merlina chápeš to? Já teda moc ne. Ona byla vážně příšerná. Tak užvaněnýho tvora jsem ještě neviděl. Ano ona nebyla ani holka. Byla tvor v lidské podobě v hlavě vzduchoprázdno. Jediný pozitivum byla obrana. Sitrovou tu mám rád a klidně se na ní můžu hodinu dívat. Na rozdíl od Gonagalky. Na tu je utpení koukat nechapu co na ní Brumla vidí. Ale když takle rád….já mu to neberu. Nesmím zapomenout na jeho narozeniny.

8.září

8. září 2009 v 12:36 | Vatara |  Deník D
8. ZÁŘÍ (Ne)
Dneska jsem pozval Sindy na rande. Je samozřejmé že přijala, kdo by mě odolal? NENÍ BLOND!!! Třeba bude chytřejší, než všechny ty ostatní. Jdeme se večer projít k rybníku. Co může být romantičtějšího, než procházka při západu slunce? NIC. Musím ještě napsat ten úkol do přeměňování. Remus tentokrát neustoupí. Kdyby nebylo mezi dvěma úplňky určitě by se neubránil. Ale teď je lný síly. Né, že bych mu to nepřál. TO NÉ! Ale alespoň bych ho ukecal. Já to nechci psát kdo na to má mít čas? Ještě se mi snažil namluvit , že bych se měl učit, když píšeme test z obrany. Jakmile Sitrová uvidí jméno Black nebude to ani číst a rovnou za 1. Já se jí vůbec ani nedivim. Být ona moje žákyně má taky za 1. Myslím, že se dokonce na tu obranu už docela těšim.

7. září

7. září 2009 v 12:35 | Vatara |  Deník D
7. ZÁŘÍ (So)
Jako bych to neříkal. Jen co někdo Gonagalce nabonzoval, že ve třetím patře je místo chodby rybník. Hned běžela za námi a zkazila tak perfektní oběd. Je sobota tak jsme s Jamesem trochu blbly. (překlad speciálně pro tebe: házeli jsme po sobě kaši) . Strhla nám body, za oběd i za rybník.a ještě nám vynadala, že házet jídlem se prý nemá. Prej největší nevychovanost. No ale než domluvila, přišla Evanska a James už byl totálně mimo. S kaší ve vlasech i na brýlích zavolal.Zval ji na rande. Překvapivě odmítla. Remus mi nechce dát opsat úkol. Prý se mám snažit sám. Drzoun. Holku nemám. Plánuju teď delší vztah asi tak 3 dny. Moje oběť bude Sindy Nalová.

6. září

6. září 2009 v 12:34 | Vatara |  Deník D
6. ZÁŘÍ (Pa)
Právě jsem ukončil můj nejdelší vztah (jestli se tomu tak dalo říkat). Brečela jako každá. Prosila taky jako každá. A já zrovna neměl čas jí "utěšovat" . Musel jsem za dvanácterákem. Tak říkame Jamesovi. Chystali jsme se udělat něco za co zaručeně dostanu školní trest. Já nevím, že ta McGonagalka vždycky ví, že jsme to my. Já a James . Navždy spolu. (To zní jako velká láska, ale není. James miluje Evansovou.)
James byl jedinej kdo se ke mně neotočil při vyslovení jména Black. A stejně tak Remus. I když za to může hlavně James. Remus by se sám nikdy asi neodhodlal. Seznámili se hned první večer. Remus byl ten chytrej. Jo James ví s kym s má seznámit. To mi připomíná, že musim říct Removi aby mi dal opsat ten úkol do přeměňování. Gonagalka se totálně zbláznila. 3 pergameny o nějákejch přeměnách bobulatnatky bělokoré. Né že bych o tom nic nevěděl. A možná bych to i napsal, ale musíš uznat, že opsat to, je daleko jednodušší.

5.září

5. září 2009 v 12:32 | Vatara |  Deník D
5. ZÁŘÍ (Čt)
Dneska jsem měl druhý rande s tou samou holkou. Je to velmi zajímavé, vyjít si s někým podruhý. A ani mi to nepřišlo moc divný. Povídali jsme si. Dneska i včera. Někdy to bylo i zajímavý. No dobře nebylo. Poprvé se neustále smála všemu co jsem říkal. Ku podivu všech, i Jamese, jsem s ní nic neměl kromě francouzaka na rozloučenou. Ale dneska už jsem to nevydržel. Byli jsme spolu sotva půl hodiny a já už jí zatáh do prvního přístěnku co jsem viděl. Zatím s ní ovšem stále chodím. Což je divný. Nemám ani její tanga. Mimochodem byly růžový. Takový má každá pipka na týhle škole. No nic rozejdu se s ní zítra.

4. září

4. září 2009 v 12:15 | Vatara |  Deník D
4. ZÁŘÍ (St)
Je to dobrý. Ptal jsem se Rema a zadnýho Newtona na škole nemame. Pravděpodobně to byla Newtonová. Takže to, že se mi líbil její zadek není nic neobvyklého. Vlastně je to velmi obvykle, tak obvykle, že s ní mám dneska ve tři rande u jezera. Možná, že bych mohl zkusit mít s ní vztah a nevohnout ji hned na prvním rande. Zkusim to a uvidim.

3. září

3. září 2009 v 12:16 | Vatara |  Deník D
3. ZÁŘÍ (Út)
Včera jsem se vožral jak největší prase, ale fakt. Asi v půlce už jsem o sobě vůbec nevěděl, proto taky nejsem schopen posoudit kdyže ta půlka vlastně byla. Pamatuju si jak James pořádal dámskou volenku nebo pánskou? No v každym případě tancoval s Evankou. Jo byla to pánská volenka. Pak jak si ke mně sedla ta třeťačka a neustále se hihňala. A pak jak sem se ten její smích snažil přechlastat mam okno a to pořádný. Tentokrát mě žádná neznásilnila, tím jsem si jistej, protože jsem byl určitě naprosto nepoužitelnej. Takže včera zase nic. U Merlina to je divný. Asi jsem homosexuál. Co budu dělat? Ježiš ten Newton má, ale zadek, Merline!

2. Září

2. září 2009 v 0:10 | Vatara |  Deník D
1. ZÁŘÍ (Po)
Nemám vůbec čas něco psát, připravuju velkou oslavu a chci bejt totálně na šrot a dát si nějákou holku. (pozn.: už 24 hodin okolo mě neprošlo nic co má díru mezi nohama, a mam totální absťák) Dám ti vědět zítra. Pokud si budu vůbec něco pamatovat. Jinak dneska jsme měli lektvary se Srabusem, takovej umaštěnej debil, tak jsem mu nechal bouchnout kotlík.

1.září

1. září 2009 v 18:09 | vatara |  Deník D
1. ZÁŘÍ (Ne)
Milý deníčku, už zas jedu do Bradavic, možná ti to přijde divné, že si Bradavický Casanova (jak to o mně mnozí říkají) píše deník. Ale hlavu mám děravou a tak jak si mam pamatovat, která holka byla dobrá a s kterou už nikdy nemam jit né, že bych šel s nějakou dvakrát, to, Merline chraň! Ale nikdy nemůžeš vědět kdy přijde nouze. Třeba jednou jsem si myslel, že sem šel s jednou holkou dvakrát, pochop neměla chybu, ale pak mi Remus oznámil, že to byla dvojčata z Havraspáru. Prý mě před nimi varoval, ale já si to nezapsal a jak to dopadlo, jit se sestrou bývalé přítelkyně je sebevražda! Víš ženský jsou mrchy, ony se proti mně spojily! Ležel jsem na ošetřovně celé tři dny!!! A ten šok co jsme z nich měl jsem tři dny zapíjel v Prasinkách. Povim ti moc to nepomohlo. Ale pak jsem narazil na bloncku, měla takový 3. No upřímně odolal bys snad? Jako antidepresivum byla ideální. Jedna z nejlepších. Vlastně druhá nejlepší, když o tom přemýšlím. Lepší byla snad jedině Andy Selsrotová z Nebelviru. Stejnej ročník a k nasraní taky nejlepší kámoška Evansky. Zneužila mě, ponížila mě, ale za ten sex to stálo. Asi mi to mělo dojit hned, že se mnou zrovna ona nejde jen tak, ale byla neodolatelná. Doteď si pamatuju tu vanilkovou vůni. S ni bych šel znova klidně hned. Tak tím bych to jako seznámení se mnou asi uzavřel. Mimochodem jmenuju se Black. Mám příšernou matku i otce a i mladšího bratra, který chodí do Zmijozelu. Mám úžasnýho kámoše Jamese.

Dívka

1. září 2009 v 12:57 | Vatara |  krátké texty
V nádražní hale životy proudí,
Dívku jsem potkal z nenadání.
Ty jsi můj život změnila,
Aniž by jsi se snažila.
Koukám se na hvězdy,
Koukám se na tebe,
Nedám dopustit na nebe.
Tvé oči září pramenem ohnivím,
Tvá přání v nich asi nikdy nesplním.
Lítat s ptáky v oblacích,
Koukat se na Mars z Venuše,
Prstýnek z noční oblohy,
možná přinesl by jisté výhody.
Ty vidíš však všechno jinak,
Práce se udělá přece "nějak".
Na zázraky je času dost,
Ty nehledíš na mou marnivost.
Slunce a jeho paprsky,
Tvrdíš že dostanou tě nebesky.
Ty nebe nedefinuješ,
Ty jej tvoříš.
Protože jsi jediná zamilovaná…

Kůň

1. září 2009 v 12:45 | Vatara |  krátké texty
Koně spěchají krajinou,
Kopyta se však neminou.
Obloha letí,
Letí s nimi.
Nezastaví se,
Jen utíkají.
Krajina churaví,
Za jejich kopyty.
Před nimi jen louky a prameny,
Za nimi jen pohlcující nicota…..

Deník D

1. září 2009 v 12:08 | Vatara |  Deník D
A mám tu jednu úplnou novinku. S novým školním rokem tu mame deník Siria Blacka. Par casti uz mam napasaných a ty pribidou v dalších dnech jak to bude s pokračováním prozatím nevím. Deník je v rubrice Deník D(ebil,devkar, drahousek) vyberte si co chcete.

Úplněk

1. září 2009 v 11:46 | Vatara |  krátké texty
A tady je ještě nějáké krátké něco. Vlastně o Remově úplňové zmatenosti.

V dálce se ozývalo vití. Volání druhu. Tak jako každý úplněk. A jako bych to nebyl já. Chtěl jsem běžet. Běžet za tím voláním. A poprat se s ním. Konec konců tahle bylo jednoznačně moje území a on se pokoušel ho narušit. Zabíjet moje lidi. Moje zvířata. A on je chtěl ukrást! Ukrást pro sebe! Ale oni byli moji! Jenom MOJI. Nikdo mi je nevezme. Žádný pošetilý mladý vlkodlak nebude žrát MOJE zvířata. Chtěl jsem běžet. Běžet za ním a zabránit mu…….Ale jakmile jsem se rozběhl jeho směrem něco mě zastavilo. Velký černý pes. No velký. Oproti mě byl teda dost prťavý, ale na psa velký. Jeho zuby se mi zabodly do nohy. Ohnal jsem se po něm, ale můj pohyb zarazily parohy jednoho jelena. Sakra. No nic chtěl jsem se prát s vlkodlakem, ale tihle dva budou muset prozatím stačit. Však já si to s tou vlkodlačicí ještě rozdám.
U MERLINA, kde to jsem?
U MERLINA, co jsem včera dělal?
U MERLINA, to je krev?
U MERLINA, já neumřel?
U MERLINA, já asi fakt ještě žiju!
U MERLINA, byl včera úplněk?
U MERLINA, BYL!!

Znáš Rose

1. září 2009 v 11:44 | Vatara |  krátké texty
Tak mam tu jeste jednu věc. Měla by být vtipná. Tentokrat na tema twilight sagy.

Jedno místo, jiný čas

1. září 2009 v 11:29 | Vatara |  Povídky
Tak uznavam, že jsem se s tim přidavanim trochu opozdila (přibližně o 8 měsíců) omlouvam se. Ale přeci jen tu mam dnes jednu povidku. Upozornění. Tato povídka neni FF harry potter.