7. den - tvé znamení horoskopu a jak si myslíš, že to na tebe sedí

21. prosince 2012 v 12:13 | Vatara |  Projekt
Tak tu máme další den. Tentokráte o horoskopech. Charekterictika znamení je přejata od: http://www.horoskopy.cz/charakteristika/blizenci

Blíženci jsou lidé vnímavé a přizpůsobivé povahy a intelektuálního založení. Tito idealisté si libují ve filosofii a baví je zkoumat názory jiných lidí. Mohou se pochlubit širokým okruhem zájmů a žijí činorodým a aktivním životem. Jejich myšlenky a pocity se pohybují závratnou rychlostí a mají vynikající komunikační schopnosti. Tak s těmi komunikačními schopnostmi si teda vůbec nejsem jistá, ale jinak je to i docela pravda. Jsem idealista a libuju si ve filosofii (spíš v sociologii, ale to není zas tak daleko)

Žena ve znamení Blíženců v sobě ukrývá několik osobností, jednu zajímavější než druhou. To rozhodně pravda je, někdy je to docela zmatek. Je kreativní, přátelská, otevřená a veselá, má pestrou paletu koníčků a široký okruh přátel. Široký okruh přátel rozhodně nemám. Spíše se držím stranou.

Silné stránky
Je velmi činorodá a společenská, zvládá se věnovat spoustě různorodých věcí najednou. Má skvělé komunikační schopnosti. Komunikační schopnosti... o těch nic nevím.

Slabé stránky
Její city a myšlenky se pohybují tak rychle a nepředvídatelně, že pro ostatní není snadné ji pochopit a držet s ní krok. A vážně je to slabá stránka? být tam a za deset vteřin někde úplně jinde? Neřekla bych, že je to slabá stránka, jen je někdy obtížné osvětlit svůj názor ostatním.

Má ráda
Ráda se baví a chodí mezi lidi. Kdykoliv má čas, rozšiřuje si obzory četbou a učí se nové věci. Má smysl pro umění. Smysl pro umění asi mám. Pořád něco vytvářím. Ale mezi lidmi se moc necítím, jen mezi blízkými.

Nemá ráda
Stereotyp jí nesedí a rozhodně se nespokojí s rolí ženy v domácnosti. Jo s tou bych se asi nespokojila, ale uznávám, že na tom něco je. Nemá ráda zbytečná omezení, předsudky a konvence.To rozhodně... hlavně předsudky mi vadí.

Jaká je milenka
V lásce může být trochu nestálá, ale když se jí povede najít správného muže, který zvládne její tempo, bude mu oddaná. Na to nedokážu nic říct. Možná pravda... možná ne....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama