Recenze Bones

7. prosince 2012 v 12:31 | Vatara |  Recenze
A rovnou tu máte i 1. článek do nové rubriky.
Jsem ten typ člověka, co se jednou začne dívat na serial, tak velmi těžko od něj dokáže odejít. Takže jsem vydržela, až do teď, i přes velice dramaticky se snižující úroveň tohoto serialu.
Na konci 6. serie si asi každý řekl WOW. Ale po pauze mezi seriemi je velice znatelný pád a zklamaní. Napětí mezi B+B vyprchalo, a celé mi to připadá strašně uspěchné, některé zásadní momenty vynechané. Uvědomuji si, že je to hlavně detektivní seriál, ale čím se od sebe kriminálky liší? Vyšetřovácímí týmy.... Jak se dali dohromady? Jakto, že najednou spolu bydlí? Je to velká škoda. Nejdřív jsem s nadějí očekávala nějáký ten flashback, který samozřejmě nenastal. Jsem tam mezi nimi nastalá nějáká vtipná scéna, ale nikterak vinikající. A pak najednou přišel poslední díl 7. serie a já si říkala:" stálo za to vydržet, tohle je velmi dobré" a nadsení s příchodem 8. serie zase opadává.
A tím se dostáváme k již zmíněnému dílu (před vánoci poslednímu) 8x9.
Hned v prvních minutách jsem si říkala. What the hell... Rozhodně je v tom dobrý nápad, ten oceňuji, ale to provedení?!
Roztřesená kamera rozhodně nedělá dobrý dojem, i když chápu jejich záměr, je to chaotické, špatně viditelné. A jak často si Bren bere ostatky všude sebou? Je to nedomyšlené, zvláště ve chvíli kdy se na obrazovce lebka opravdu objeví v tom "skladu". Je to celé dělané z pohledu toho kluka! Tak jakto, že ho najednou můžeme vidět? Navíc, oni jsou zvyklí pracovat s kostmy, to je jasné, ale i tak, když si s někým povídáte, nedáváte k němu hlavu tak blízko. Trochu to zachránili romantickým koncem B+B.
Shrnutí dílu: oceňuji nápad, ale myslím si, že provedení nebylo zas tak úžasné.... Dokonce bych řekla, že to ten nápad tak nějak pohřbilo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Sledujete seriál Bones (Sběratelé kostí)?

Ano, pravidelně
Občas
Nesleduji

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama