Prokrastinace aneb jak jsem se učila

18. ledna 2013 v 14:47 | Vatara |  <<Me>>

Ve čtvrtek jsem měla zkoušku. Plánovala jsem se na ni učit od pondělka, po opravném testu z angličtiny. Jenže plány a realita se od sebe zásadně liší.
V pondělí jsem si řekla, že si po tom víkendovém angličtinovém maratonu dám trochu oddech a nic jsem se neučila. V úterý jsem ve svém poflakování úspěšně pokračovala. Najednou jsem ještě musela uklidit, a podívat se támhle na blog a zkontrolovat tyhle a tyhle stránky, jestli náhodou není něco nového. A tak to šlo cely den, večer jsem otevřela knížku, že si alespoň něco přečtu před spaním a po deseti stránkách jsem to vzdala a šla jsem spát. Další ráno jsem více méně proflákala, nejdřív do koupelny, obleknout, nasnídat, no loudala jsem se co to šlo. Pak jsem vyrazila na dodatečnou přednášku. Vrátila jsem se a ohřála jsem si oběd a usnula jsem.
Takže můj plán skončil tak, že den předem za pozdního dopoledne jsem se začala učit, takže nepředpokládám žádný valný výsledek.
Dobrá zpráva je ta, že na mě taky přišla můza, takže jsem v rámci neučení se, začala opravovat povídku Studentská láska, viděla spoustu filmů takže určitě bude i nějaká recenze...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Netri Netri | 18. ledna 2013 v 17:11 | Reagovat

Dělat všechno možné jen aby se člověk nemusel učit... Kdo to nezná, že? :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama