Fast food

2. října 2013 v 15:43 | Vatara |  Téma týdne

Uznávám, že nejsem zastáncem rychlého stravování a v poslední době se mu snažím vyhýbat. Jenže….
Dříve jsme s kamarádkou měly takový zvyk chodit po nakupování do fast foodů, upřímně je to velké lákadlo, jsou na dosah, stačí zajet za roh nebo vyjet jedno další patro. A pak se procházet okolo nabídek, kde je jídlo tak atraktivně nafocené…. Prostě neodoláte. Navíc cena taky není úplně k zahození. Je to stále levnější než jít do restaurace nebo to dá méně námahy, než doma připravovat chutný pokrm.
V dnešní době se pořád řeší zdravá strava a obesita a životní styl. A tak naše společnost tvrdí, že fast foody jsou hnusné a nepůjdeme tam. Pak se v nějakém obchďáku rozhlédnete a co nevidíte… Většina prostorově objemnější lidí (zejména děvčat, kterým kouká zadek z kalhot) tam sedí a cpe se mastnými nesmysly. Hubenou dívčinu je možné zahlednout, ale ta se stejně cpe salátem.
Takže je to asi úplně jedno, ti co se chtějí cpát fast foodem tak se jím cpát budou a ti kdo nechtějí tak ne... je to prosté a jednoduché…
V posledních dobách se u nás rozmáhají freshbary a jim podobné. A ty já naopak velice uvítávám. Kdyby něco takového bylo na každém rohu, byla bych šťastná, akorát ty ceny by mohly být trochu menší. Ale není nad malou porci ovoce ke svačině.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama